ZPEW

Aro Park Grabieniec

Park

  • Admin
  • 27/05/2026

Aro Park Grabieniec

27 maja uczniowie najmłodszych klas wybrali się na wycieczkę do Aro Parku w Grabieńcu. Był to dzień pełen wrażeń, radości i niezwykłych spotkań ze zwierzętami. Dzieci miały okazję uczestniczyć w oprowadzaniu po parku, podczas którego podziwiały egzotyczne zwierzęta. Szczególne zainteresowanie wzbudziły kolorowe papugi, jastrząb, a także wielbłądy i lamy. Ogromną frajdę sprawiło dzieciom „ściganie się” ze strusiami, a prawdziwą atrakcją była mówiąca papuga, która wywołała wiele uśmiechów. Niezapomnianym przeżyciem była również możliwość dotknięcia i pogłaskania sowy. Dodatkową atrakcją było karmienie wielbłądów i kucyków, co sprawiło dzieciom ogromną radość i pozwoliło na jeszcze bliższy kontakt ze zwierzętami. Wycieczka była doskonałą okazją do integracji oraz spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Uczniowie mogli także aktywnie odpocząć – grali w piłkę, bawili się razem oraz puszczali bańki mydlane, co sprawiło im wiele radości.To był dzień pełen pozytywnych emocji, który na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników .

Opiekę nad uczniami sprawowały panie: Alina Adamiak, Anna Mikołajczyk, Justyna Górsk-Fryt, Karolina Nowacka-Pawlak i Joanna Kukulska.

Zdjęcia do artykułu: