2 czerwca w naszym Ośrodku świętowaliśmy jeden z najbardziej wyczekiwanych dni w roku – Dzień Dziecka! Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji i dobrej zabawy. Na początku, życzenia wszystkim dzieciom złożyły Panie Wicedyrektorki- Agnieszka Idzikowska i Izabela Walczak. Impreza rozpoczęła się od karaoke, podczas którego dzieci mogły zaprezentować swoje wokalne talenty i wspólnie śpiewać ulubione piosenki. Nie zabrakło również słodkiej niespodzianki – każde dziecko otrzymało pysznego loda, stanowiącego idealną ochłodę w ten wyjątkowo ciepły dzień. Świetna zabawa miała miejsce również podczas Piana Party! Ogromne ilości piany dostarczyły wszystkim mnóstwo radości, śmiechu i niezapomnianych wrażeń. To był dzień pełen uśmiechów, pozytywnej energii i wspólnej zabawy. Dziękujemy wszystkim za udział i stworzenie tak wspaniałej atmosfery!
Organizatorami Dnia Dziecka były panie : Magdalena Marczyńska, Anna Knop oraz Aneta Lubas.